Desert Rage

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Timuz
Android işletim sistemlerine sahip cep telefonlarınız ve tabletleriniz için geliştirilmiş Desert Rage oyunu ile çöl üzerinde yapılan bir platformda bisiklet sürmenin keyfini yaşayacak ve rakiplerinize karşı inanılmaz bir mücadelenin içerisine gireceksiniz

Android işletim sistemlerine sahip cep telefonlarınız ve tabletleriniz için geliştirilmiş Desert Rage oyunu ile çöl üzerinde yapılan bir platformda bisiklet sürmenin keyfini yaşayacak ve rakiplerinize karşı inanılmaz bir mücadelenin içerisine gireceksiniz.

Çöl arazisi üzerinde bisiklet sürmek sandığınız kadar da kolay olmayacak. Bu harika heyecana sahip oyun sizi kendine bağımlı hale getirecek ve her an oynamak için sabırsızlanacaksınız. Amacınız kurulan platform üzerinde inanılmaz hareketler yaparak tüm rakiplerinizi elemek ve onları geçmek olmalıdır. 

İnanılmaz HD grafikleri, 2 farklı oyun modu, paralarla bisiklet yükseltme özellikleri, oyun desteği merkezi, google lider panoları ve daha bir çok özellik ile müthiş bir oyun sizleri bekliyor. İsterseniz facebook üzerinden arkadaşlarınızı da oyuna davet çöldeki bu maceraya onların da ortak olmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Desert Rage indir